);

קוקוס מלך הפירות - פרק א'

מי מאתנו לא דמיין את עצמו על חוף של איזה איי אקזוטי משתזף מהשמש ושותה מקוקס טרי שרק נפל מהעץ כשהבריזה נושבת לנו על הפנים? אלו החיים לא? אבל מה הוא בעצם הפרי החום/ירוק שמונח בידכם עם קש מעוצב בשלל צבעים ?

קוקוס –הוא הפרי של עץ דקל הקוקוס והוא ממשפחת הדקליים זאת אומרת שקוקוס הוא סוג של בן דוד רחוק של התמר המתוק.  ולא סתם בסרטים או בסדרות הטלוויזיה מדברים על כך שאפשר לשרוד רק איתו על אי בודד. אז למה בעצם?

קוקוס מלך הפירות של ממלכת הצמחים הוא עתיר בקלוריות, יש בו הרבה מים לשתייה שניתן לאחסן בו ואפשר להכין מהסיבים שלו חבלים שיעזרו לקשירת רפסודה 🙂

 

עץ קוקוס

 

אמנם צילום תמונות על גזע עץ הקוקס נראית דבר מגניב מאד ויפה אך יש לשים לב לקוקס נופל.

מקרי מוות מקוקוס – אמנם אין מחקרים שמוכיחים זאת אך הערכות מדברות על כ- 150 אנשים שמתים כל שנה כתוצאה מנפילת קוקס על ראשיהם!! לא זה לא רק בסרטים מצוירים .ותאמינו או לא זה כנראה גם כואב. כמובן גם יש הרבה שרק חוטפים מכה על הראש והאגו …

אז באו נדבר רגע על שלל ההיתרונות שלו

 

קוקוס בים

 

גם לכם נמאס ממשחות השיניים המסחריות? מפוצצים אותנו עם שמות ופרסומות עם המלצות של "מומחי רופאי השיניים" שבמקרה נראים כמו דוגמנים עם שיניים לבנות שבטח לא  עברו קצת עריכה מוקדמת .יש כל כך הרבה משחות על המדף ולמה בכלל? כל הרעליים האלה באמת בריאים לנו? אז אם אתם רוצים לנסות משהו טבעי יותר אנחנו ממליצים לכם על שמן קוקוס . שמן קוקוס הוכח במחקרים שהוא הורג את החיידקים שפוגעים לנו בשיניים וגורמים לנו לחורים ולעששת. ניתן להשתמש בו כמשחת שיניים ביחד עם סודה לשתייה אשר עוזרת נגד חומציות .

את המשחה מכינים בעזרת 2 כפיות שמן קוקוס טהור ו2 כפות אבקת סודה לשתייה ערבבו בכלי קטן עם מכסה עד שתקבלו משחה , כל מה שעליכם לעשות הוא להשתמש בה כרגיל צחצוח ביום ובלילה.

שיניים לבנות

אפשר להשתמש בו גם כמי פה, ישלגרגר שתי כפיות של שמן קוקוס ולמרוח עם הלשון על כל השיניים (ניתן גם למרוח עם האצבע) שימוש קבוע בשמן קוקוס יכול לעזור גם להלבנה טבעית של השיניים.

סגירת תפריט
039-briaa-inspiring-life
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן