);

קומפלקס HL-PAS

מראשית דרכה, התמקדה בריאה בחקר רכיבים טבעיים והשפעותיהם על העור. העיסוק המתמיד בחומרים פעילים עוצמתיים שמקורם באוצרות ומנגנוני הטבע תוך פיתוח טכנולוגיות עתידניות פורצות דרך, הוביל לגילויים של רכיבי מפתח בעלי השפעה בלתי רגילה לשיפור מרקם, בריאות ומראה העור. ואולם, דבר לא הכין את הקרקע לגילוי המהפכני שפרץ את גבולות הדימיון ותוצאותיו היכו את כל התחזיות – תוצר סינרגיה ביו-מימטית פורצת דרך שנתהווה במעבדות בריאה בשם קומפלקס HL-PAS

האתגר

עד היום, הצליחו טיפולים קוסמטיים להשיג שינוי במראה ומרקם העור רק בדרך של טיפולים פולשניים או בשימוש ברכיבים כימיים שמסיבים לעור נזק לאורך טווח. מוצרי טיפוח נפוצים מבטיחים טיפול בסממני ההזדקנות אך בפועל לא מנפקים תוצאות מורגשות, או משיגים הטבה מינימלית רק לאחר זמן רב. אחת הבעיות היא שרק מעט מאד חומרי הזנה קוסמטיים מסוגלים להיספג לתוך העור באופן מלא, ולהשפיע על איכות ובריאות העור לאורך טווח. הסיבה העיקרית לכך הינה שגודלן של המולקולות בחומרי ההזנה הנפוצים לא איפשר להן לחדור את שכבות העור, ועל כן תוצאות תמיד היו מוגבלות. בנוסף, כל רכיב מעניק טיפול ממוקד בסממן מסוים ולא הושגה עדיין פורמולה מקיפה שמסוגלת להביא לשיפור משמעותי בכל המדדים הקשורים בהזדקנות העור.

היעד
BriAA משנה את חוקי המשחק ומאפשרת שינוי של ממש בתכונות העור כבר מהשימוש הראשון במוצרים, ומבטיחה הטבה ניכרת לעין לאורך טווח בשימוש עקבי ומתמשך. BriAA קראה תיגר על הסטטוס קוו במאמץ להצליח להביא לשינוי של ממש בהרכב, איכות ומראה העור ולהשיב את זוהר הנעורים לעור גמיש, מוצק ובריא.

BriAA יצאה לקרב נגד הזדקנות העור כשברשותה נשק סודי עתידני שמטה את המערכה לטובת המדע, רותם את מנגנוני הטבע עצמם לצורך השגת יתרון ומנצח את המלחמה בנוק אאוט מרשים.

ההרכב

הקומפלקס הינו סינרגיה עשירה של אותם פפטידים מזעריים בשילוב עם תמציות ושמנים פנטסטיים היוצרים תשלובת רכיבים פיטו דינאמיים להאצת צמיחת אבני הבניין של תאי העור, שיקום הרקמות והשבת זוהר הנעורים.

הצמחים המובחרים שבתרכובת הם בעלי יכולת הישרדותית גבוהה מהרגיל, וכישורי התחדשות וצמיחה פנטסטיים כגון עץ הערבה, עץ השיטה, עץ הזית, צמחי המרווה, הבבונג, הקומפרי והאלוורה, אשר גדלים באזור ארץ ישראל וסביבתה הים תיכונית מזה אלפי שנים ומוכרים לתושבי האזור ובעולם כולו בזכות סגולותיהם והשפעותיהם הרבות והמיטיבות על העור. התרכובת מועשרת ברטינול A וויטמין E בריכוז גבוה ומבטיחה התחדשות אינטנסיבית ועוצמתית לעור הפנים.

אופן הפעולה

הפיתוח הייחודי של BriAA לא רק מצליח לשמר את תכולתם הנדירה של הוויטמינים, המינרלים וחומצות השומן בריכוזים פנטסטיים אלא מצליח לראשונה להחדיר אותם ישירות לדרמיס – רקמת החיבור השולטת על מאפייני העור וקובעת את גמישותו, מוצקותו ויכולתו להימתח ולהראות צעיר.

התשלובת החדשנית והעוצמתית חודרת בהצלחה את שכבת העור בזכות מולקולות הולכה זעירות.

יצירת סינטזה ברקמת החיבור

לפני

אחרי

המולקולות מתחברות לסיבי הקולגן והאלסטין, בהפעלת תהליכים תוך ובין תאיים ומנגנוני התחדשות ושיקום המטריקס. הן מחזקות וממריצות את התחדשותם המהירה של סיבי הקולגן תוך רקימת מבנה גמיש ונוקשה של רשת סיבים צפופה, אשר תורמת לעיבוי האפידרמיס ומתבטאת במראה עור מתוח והפחתה בהיווצרות קמטים חדשים.

התוצאה

ההשפעה על העור דרמטית וניכרת לעין החל מהשימוש הראשון ומתגברת בהתמדה עם כל יום שחולף. בשגרה קבועה, המוצרים עשויים לייתר את הצורך בניתוחי הרמה ומתיחת העור, ולשפר משמעותית את מראה ומרקם העור, טונוס ואחידות ולגרום להצערה בריאותית וקוסמטית של עור הפנים והצוואר.

החדשנות של BriAA בשילוב רכיבי מפתח אקסקלוסיביים מצליחה לראשונה לא רק לעכב את הזדקנות העור אלא לעצור את הסממנים ולשפר את מראה העור באופן ניכר לעין ולאורך טווח. העור הופך חלק ומתוח, הזוהר והחיוניות חוזרים לבלוט ומראה העור הופך צעיר ואחיד במגע רך וחלק.

דיאגרמות המצביעות על עיבוי האפידרמיס וייצור קרטין בעור המגבירים מוצקות ומפחיתים עומק קמטים:

לפני

אחרי

הגדלה של מראה העור לאחר טיפול:

תחילת טיפול

לאחר חודשיים

BriAA מתמקדת ב- 5 מימדים מכריעים למניעה ושיקום עור הפנים:

  • הזנת העור – חשוב מאד לתמוך במנגנוני הגוף ולהאיץ את קצב ייצור התאים בעור האחראיים על גמישותו ולחותו. הזנה איכותית לעור עשויה למנוע שנים של קמטים ולעכב באופן מובהק את הופעת סימני התבגרות העור. מוצרי BriAA מספקים הזנה לעומק הרקמות ונעילת הלחות לאורך זמן.
  • התחדשות העור- השלת שכבת העור החיצונית תוך עידוד והמרצת מנגנוני ההתחדשות הטבעיים בעור, שמירה עקבית על פעילות תקינה של תהליכי הבראה ותחלופת התאים. מסכת הפוליש של BriAA מעניקה תוצאות מהפכניות בזכות רכיביה העוצמתיים הממוקדים בהאצת התחדשות.
  • שיקום והחייאה – החדרת רכיבי מופת לעור ליצירת שינוי ממשי בעומק הקמטים, טשטוש הפיגמנטציה, שיפור גמישות והחלקת מרקם העור ביצירת מראה ומגע אחיד. מוצריBriAA החדשניים מסוגלים ליצור עתיד חדש למראה העור ולהשיב את הנעורים והזוהר לעור הפנים.
  • הגנה על העור – השמש היא הגורם החיצוני מספר אחד הגרם להזדקנות מואצת של העור, אל להקל בו ראש. קרם היום של BriAA מכיל הגנה מעולה מפני קרני UVA ו- UVB.
  • ניקוי עור הפנים – חשוב להקפיד, לפני השינה, על ניקוי האיפור ושאריות לכלוך וזיהום הנדבק לעור במהלך היום. ג'ל הניקוי של BriAA טבעי ועדין ונועד לנקות ביסודיות מבלי לייבש וליצור גירויים מיותרים.

רכיבי הקומפלקס

החדשנות של BriAA בשילוב רכיבי מפתח אקסקלוסיביים מצליחה לראשונה לא רק לעכב את הזדקנות העור אלא לעצור את הסממנים ולשפר את מראה העור באופן ניכר לעין ולאורך טווח. העור הופך חלק ומתוח, הזוהר והחיוניות חוזרים לבלוט ומראה העור הופך צעיר ואחיד במגע רך וחלק.

ארביקה גאם- שרף עץ השיטה

עץ השיטה, הנקרא גם ACACIA SENEGAL מקורו באפריקה באזורים מדבריים למחצה, גדל גם בדרום הנגב בישראל.

כבר במאה הראשונה לספירה, הוכרה חשיבותה של השיטה כבעלת סגולות רפואיות, ושמה ניתן לה ע"י הרופא והבוטנאי היווני פדניוס דיוסקורידס, על בסיס המילה היוונית akis שפירושה קוץ.

השרף שימש תרופה בימי קדם המוזכרת אף בתלמוד, כאנטי דלקתי ומרפא פצעים. השרף מופק מחיתוכים בקליפת העץ והוא מהווה תערובת של רב-סוכרים וגליקופרוטאינים בצבע שקוף או צהוב בהיר. 

לשרף עץ השיטה השפעה דרמטית על העור הגורמת למתיחה וכווץ הרקמות, שמתבטאת בהחלקת הטקסטורה ויצירת מראה אחיד וחלק בעור הנותר אפקטיבי שעות רבות.

חומצה סליצילית – עץ הערבה

החומצה הסליצילית נקראת על שם עץ הערבה בלטינית SALIX, והיא מצויה בחומר הלבן שבקליפת עץ הערבה. החומצה הסליצילית היא מרכיב מפתח באנטי אייג'ינג בזכות מגוון השפעותיה המבריאות והמצעירות את מראה העור ובפרט יכולתה להאיץ את תהליך התחדשות העור. זהו חומר קרטוליטי – הגורם להשלת שכבת התאים הקיצונית של העור- השכבה הקרנית, מפנה מקום לצמיחה מחודשת ומביא ספיגה טובה יותר של חומרי הזנה איכותיים. החומצה הסליצילית הוכחה במחקרים כמשפרת עובי ומוצקות העור, מסייעת לייצור קולגן ומפחיתה קמטים, חספוס והיפרפגמנטציה בשימוש קבוע. החומצה הסליצלית ממיסה בשמן ולכם חודרת בקלות לעומק הרקמות, מנקה את הנקבוביות מבפנים

ומסלקת שומן עודף ולכלוך מצטבר החומצה היא אנטי דלקתית לא יוצרת גירוי לעור. למעשה, היא אף מפחיתה רגישות בגלל הקומפוזיציה הייחודית שלה הדומה לאספירין הידוע כאנטי אינפלמטורי

אלנטואין – צמח הקומפרי

הקומפרי נמצא בשימוש רפואי מזה מאות בשנים. שורשיו ועליו מכילים כמות גבוהה של החומר אלנטואין, המעודד התחדשות רקמות עור בריאות ומסייע בריפוי  וריכוך העור. האלנטואין הינו נוגד דלקות, יעיל בכווץ כלי הדם והרגעת העור. ידוע במסוגלותו להעלות ולשמר את תכולת הלחות בחלל החוץ תאי שברקמת החיבור, ובכך לתמוך במטריקס עצמו ליצירת מוצקות ואלסטיות לעור. בנוסף, אלנטואין מגביר את רכות העור, מסייע לנדידת התאים ותחלופתם לשיקום הרקמות.

זית

שמן זית הוא השמן המופק מהזיתים. שמן הזית נחשב למשובח שבמיני השמנים. הוא בעל טעם אופייני ומעודן ושימושיו רבים. שמן הזית שימש עוד בימי קדם כחומר גלם ליצור מוצרי טיפוח, סבון, מוצרי סיכה לגוף ותכשירי שיער.

בשמן הזית כמות גדולה של חומצה אוליאית חומצת שומן חד-בלתי-רוויה, הוא תורם למניעת מחלות לב, מחלות דם ובעיות בכלי הדם.

הרכב חומצות השומן בשמן הזית דומה לזה המצוי בחלב אם, והינו אופטימלי לספיגת סידן. התכונות הבריאותיות הייחודיות של שמן הזית הוכחו מדעית, ריכוז נוגדי החמצון הגבוה שבו עוזר לטפל במגוון רחב של הזדקנות וחמצון תאים, כמו גם ריכוז חומצות שומן בלתי רוויות המעניקות לעור הזנה, לחות ושמירה על צעירות העור.

שמן זית עשיר במיוחד בוויטמינים החיוניים לשמירה על עור צעיר, קורן ובריא כמו ויטמין E וויטמין A. הפוליפינולים שמאפיינים את שמן הזית מעניקים לו את היכולת למנוע את הנזק הנגרם על ידי רדיקלים חופשיים ובכך עוזר לשמירה על מראה עור צעיר וחלק.

אלוורה

אלוורה (Aloe Vera) הוא צמח ממשפחת השושניים. הג'ל שמופק מתוך החלק הפנימי של העלים עשיר בחומרים הזנה רבים כמו ויטמינים, מינרלים וחומצות אמינו, חומצות שומן כמו אומגה 3, אנזימים ועוד. באנליזה כימית של ג'ל האלוורה התגלו יותר מ- 150 חומרים ובהם כל אבות המזון הנחוצים לאדם. ג'ל אלוורה מכיל בנוסף גם חומרים הידועים כגליקופרוטאינים, המאיצים תהליך החלמה ופוליסכרידים ,המזרזים את התחדשות העור ותיקונו.

עוד לפני ההוכחות הקליניות, ומזה אלפי שנים, ידוע האלוורה כצמח ייחודי בסגולותיו המרפאות והמטפחות. מיצוי הג'ל ידוע כמקל ומרפא כוויות, פגעי עור ומחלות. כמו כן מצוין לטיפוח העור והשיער. קיימים מחקרים רבים על הפעילות הרפואית של ג'ל האלוורה, ובהם עדויות לכך שהג'ל מאיץ את תהליך ההתחדשות בתאים פגועים. החל מכוויות ומחלות עור וכלה בהזנה טבעית עמוקה תוך שיקום מהיר והתחדשות מופלאה של תאי העור.

מיצוי האלוורה הינו נוגד חמצון עוצמתי, אנטי דלקתי, אנטיספטי (מחטא) ואנטי בקטריאלי כמו כן, הוא בעל יכולת נדירה לחדור את שכבות העור לעומקן- תכונה זו, חשובה לניצול הלחות הטבעית, המובלת לבסיס העור ולהזנת העור באופן יסודי – מה שהופך את השפעותיו על בריאות העור למרחיקות לכת ממש.

הג'ל מכיל את כל אבות המזון הנדרשים לבריאות תקינה, עשיר בוויטמינים, מינרלים וחומצות אמינו. הג'ל ניחן בהשפעה מקררת ומרעננת, המשככת כאבים וצריבות וצבעו ירקרק-שקוף.

מרווה

המרווה היא אחד מצמחי המרפא והתבלין העתיקים והנפוצים ביותר בארץ ישראל ובאזורי צמחייה ים תיכוניים. למרווה תכונות אנטיספטיות (קוטלות חיידקים ומטהרות), אנטי דלקתיות ואנטיביוטיות והיא כלולה ברפואת הצמחים המסורתית של האזור הים תיכוני. הערכים הבריאותיים שבמרווה נחקרו והוכחו והם ידועים בעולם כולו. המרווה מכילה חומצת שומן אלפא לינולנית, מקור צמחי מצוין לאומגה 3 והיא מעולה לעור הפנים. ידועה ביכולתה לעכב את הזדקנות העור ולשוות לו מראה אחיד ורענן.

רטינול

ויטמין A הוא אחד מהחומרים האפקטיביים ביותר לטיפול בעור ובפרט בעור בוגר. ייחודיותו נובעת מיכולתו המופלאה לחדור בעד השכבה החיצונית של העור ולהשפיע על שיקום הדרמיס באופן דרמתי. הרטינול משפר לחות אקטיבי, מאיץ את תחלופת התאים ותורם רבות לתהליך התחדשות העור ולייצור תאי הקולגן, האלסטין וחומצה היאלרונית. העור הופך מוצק וחלק יותר, מידת הגמישות והמתיחה משתפרים ובהתאם קמטים וכתמים מיטשטשים. מראה העור משתפר והופך צעיר יותר, מלא ברק ואחידות BriAA.

ויטמין E

זהו הוויטמין של העור. נוגד חמצון עוצמתי במיוחד המגן ומנטרל את נזקי הרדיקלים החופשיים הנוצרים עקב חשיפה לשמש, זיהום אוויר ועוד. ויטמין E ממריץ את המטבוליזם בתאים ומזרז את הליך חידושם. מרכך ומזין את העור לעומקו בלחות חיונית. לוויטמין E חשיבות בלתי רגילה בריפוי ושיקום העור. הוויטמין מחיש ריפוי צלקות, יעיל כנגד כוויות ומסייע רבות בגמישות העור. הוא בעל השפעה מווסתת במצבי לחץ ועייפות. הוא מאריך את חיי התא ושומר על הנעורים וטיפוח החן.

סדרת המוצרים של BriAA מועשרת ברכיבים טבעיים ופעילים אשר יעילותם בטיפולי הצערת העור הוכחה ומוכרת בעולם כגון חומצה היאלרונית, פפטידים וחומצה אלפא הידרוקסית, המחיים ומצעירים את העור. המוצרים בסדרה אף מועשרים בשמנים ותמציות ארצישראליות וים תיכוניות מובחרות כגון רימון, שקדים, חוחובה, זרעי ענבים, לבנדר והממליס, חמאת שיאה, חמאת קקאו ושעוות דבורים. הפורמולות מועשרות במינרלים ומלחים מים המלח בריכוזים גבוהים וייחודיים ליצירת סינרגיה מושלמת של פיתוחים מדעיים מתקדמים לטיפוח מצעיר יעיל ועתידני בעל שורשים עבותים בעוצמת הטבע.

סגירת תפריט
hl-pas-briaa-inspiring-life
×
×

עגלת קניות