);

אומרים שהעיניים הן ראי לנפש. לרוע המזל, אזור העיניים חושף לעתים קרובות גם את הבעיות המשפיעות על נפשנו: חוסר שינה, דאגות וכמובן סימני הזדקנות.

העור סביב העיניים, הוא עור דק ועדין במיוחד, המשווע ללחות ולכן נוטה מאוד לקמטוטים. ככל שאנו מתבגרים העור סביב העיניים מאבד את גמישותו ולחותו הטבעית והופך דק אף יותר. החשיפה לשמש, זיהום האוויר ואפילו הבעות הפנים שלנו מזרזים מאוד את הזדקנות העור.

תכשירי הטיפוח הייעודיים כגון סרום וקרם לעיניים נועדו למנוע את תופעת הקמטוטים סביב העיניים ולטפל גם בבעיות של בעיגולים כהים מתחת לעיניים.

איך נדע איזה קרם או סרום עיניים מתאים לנו? האם יש צורך בשניהם? מה ההבדל? האם כדאי לבחור קרם לפי החברה העדיפה עלינו בשאר המוצרים? האם קרם או סרום ישפר את מראה העור?

נעשה סדר. ישנם סוגים שונים של קרמים וסרומים:

קרמים על בסיס לחות – שמזינים ומלחחים את העור, מחליקים ומרגיעים אותו.

קרמים / סרומים לעיגולים כהים או סימני עייפות הנגרמים כתוצאה מזרימת דם לא טובה של נימי הדם – מזינים, מרגיעים ומייצבים את העור, בדר"כ מכילים חומרי הבהרה.

קרם עיניים על בסיס ג'ל – מיועד בעיקר לימי הקיץ החמים. הג'ל קליל יותר ונספג במהירות.

סרום – הסרום הוא תכשיר טיפוח מרוכז מאוד שנספג בעור מיידית. הסרום משפר את קליטת החומרים מתכשיר טיפוח שמורחים אחריו, וכשלעצמו, יש לו יכולת ללחח את העור באופן מיטבי.

 

 

סרום אנטי אייג'נג – סרום מרוכז הפועל לטשטוש הקמטוטים והחלקת העור, לצד הזנה לעומק ושיקום העור העדין.

סיכום: מומלץ להשתמש בקרם או סרום עיניים באופן קבוע במיוחד אחרי גיל 28 למען לחות לעור הדק והעדין שנמצא מסביב לעין. אם ברצונכם להרגיע עיניים עייפות כדאי לא לשכוח את תרופת הסבתא המוכרת והיעילה של פרוסות מלפפונים מסביב לעיניים תוך כדי מנוחה.

לעניין בחירת מותג, בטיפוח במיוחד, חשוב להתנסות וממש להקפיד ולבחון את מצב העור שלנו בשימוש בתכשיר כזה או אחר. מעט תשומת לב לשינויים יכולה לעזור לעור שלנו לטווח הרחוק פשוט בעצם ההתאמה הנכונה של מוצרים לעורנו. הדבר נכום כפליים בתקופה זו שלש שינויים דרמטיים במחקר ובפיתוחים טכנולוגיים. כיום מוצרים חדשים מציעים פתרונות חדשניים ואפקטיביים ודאי מאד להכיר את הפוטנציאל הגדול שבטיפול איכותי בעור בשגרה יומית חכמה.

לגבי השאלה האם לרכוש קרם או סרום- תלוי מהו הצורך. עור צעיר עשוי להסתפק במריחת קרם לחות עדין שיגן מפני יובש, אך ככל שמתבגרים, חשוב מאד להזין את העור במרוכז וביעילות בכדי למנוע נזקים בטווח הרחוק, ועל כן מומלץ לעשות שימוש בסרום איכותי.

בפרט נכון הדבר לגבי קמטוטים ועיגולים שחורים המצריכים טיפול ייעודי עמוק יותר המכיל חומרים פעילים ברי השפעה על העור למניעת התדרדרות והרס רקמות מהיר תוך שיקום אינטנסיבי וחידוש העור.

לסיכום, טיפוח הוא עניין אינדבדואלי מאד, הכרוך בסגנון החיים, התזונה ועוד. אבל אין ספק שיש בצידו הנאה גדולה ופרגון לעצמנו וליופינו. קרם או סרום עיניים לפני השינה מותיר תחושה מאד נעימה ורכה התורמת להתחדשות העור העדין והחשוב שיש בו כדי להשפיע על מראה הפנים הכולל שלנו.

 

מערכת מוצרים בריאה
מערכת מוצרים בריאה

מערכת מוצרים BRIAA

* הכותבת היא בתיה שניאורסון, מייסדת חברת BRIAA, יצרנית ומשווקת של מוצרי טיפוח טבעיים אפקטיביים, המזמינה אותך להכיר את סרום העיניים של BRIAA, במרקם עשיר אך מרענן במיוחד המזין את העור הייחודי ותורם רבות לשיפור הגמישות, הפחתת הנפיחות, הקמטוטים והכהות באזור הרגיש סביב העיניים. מומלץ במיוחד לטיפוח יומיומי. ועכשיו במבצע היכרות לזמן מוגבל.

 

בתיה שניאורסון - מנכ״לית בריאה
בתיה שניאורסון – מנכ״לית בריאה

בתיה שניאורסון

 

סגירת תפריט
briaa-inspiring-life
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן