);

נפלאות האלוורה

ג'ל האלוורה הינו מיצוי מעליו של צמח האלוורה אשר ידוע אלפי שנים כצמח ייחודי בסגולותיו המרפאות והמטפחות ויכולותיו להטיב משמעותית עם פגיעות עור שונות. החל מכוויות וכלה בנגעי עור דלקתיים, האלוורה מטפלת בטבעיות בעור ומאפשרת שיקום מהיר והתחדשות מופלאה של תאי העור.

השימוש באלוורה ניכר לאורך ההיסטוריה ברפואה הסינית, ההודית, במצריים העתיקה ועוד. מסופר שקליאופטרה נהגה להתמרח ולרחוץ באלוורה(ולא רק בחלב כמו שנהוג לסבור…), קולומבוס במסעותיו נהג לקחת עימו את הצמח בעציץ אשר הציל את מלחיו וריפא מכאובים, הרמב"ם כלל אותו במגוון רחב של תרופות אותן רקח. אך השימוש בו הפך נפוץ ביותר עם היוודע דבר השפעותיו לאמריקאים אשר נחשפו להשפעותיו במסגרת הטיפול שהעניקו היפנים לנפגעי ההפצצה האטומית בהירושימה.

מיצוי האלוורה הינו נוגד חימצון עוצמתי, אנטי דלקתי, אנטיספטי (מחטא) ואנטי בקטריאלי, כמו כן, הוא בעל יכולת נדירה לחדור את שכבות העור לעומקן- מה שהופך את השפעותיו על בריאות העור למרחיקות לכת ממש. הג'ל מכיל את כל אבות המזון הנדרשים לבריאות תקינה, עשיר בוויטמינים,מינרלים וחומצות אמינו. הג'ל ניחן בהשפעה מקררת ומרעננת, המשככת כאבים וצריבות וצבעו ירקרק-שקוף.

ג'ל אלוורה

נפלאות האלוורה בריפוי ושיקום העור המהיר ממשיכות להדהים גם היום, ועל כן המיצוי הטבעי נמצא כמעט בכל בית. חשוב עם זאת, לוודא שהג'ל מכיל ריכוז גבוה של אלוורה ולא רק "תוספות" מינוריות שברובן מסתכמות בתמצית וצבע… ישנן חברות שאף מציעות ריכוז מדהים של 96% אלוורה במוצר, אשר מבטיח הקלה מיידית ושיפור משמעותי הן בכאב והן בהחלמה.

 

צמח אלוורה

כיום ניתן לראות טרנד שתיית מיץ האלוורה- חשוב להדגיש שאין מדובר בג'ל, ואיכותיו המרפאות שונות לחלוטין במיץ. שתיית מיץ האלוורה פועלת לניקוי הגוף, והוא ידוע כחומר משלשל טבעי.

ג'ל האלוורה נמרח בקלות ונספג במהירות בעור, הוא מחטא עוצמתי ויעיל לטיפול בדלקות, אלרגיות, עקיצות, כיבים, גירויים ותפרחות, עוצר דימום בחתכים ופציעות, מגן ומשמר לחויות טבעיות של העור, במיוחד לאחר חשיפה לשמש ומאיץ את שיקום והתחדשות תאי העור גם בטיפוח שוטף.

ג'ל האלוורה מתאים לשימוש גם לעור רגיש, ילדים ונשים הרות. האלוורה משמשת במוצרי קוסמטיקה, רפואה, חיטוי וכד' ואין לה מתחרה טבעי ומוצלח בהקלה בבעיות עור מגוונות.

 

AloeVera

סגירת תפריט
briaa-inspiring-life
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן