);

מינרלים

מחקרים מראים כי רוב האנשים לא מקבלים את הקצבה היומית הנדרשת שלהם (RDA) של מינרלים מסוימים. אם אתם מרגישים איטיים לאחרונה, יתכן שאתם מהאנשים האלה – ותוספת מינרלים יכולה לעזור לכם. תוספי מזון אלו מכילים ויטמינים ומינרלים אשר הגוף אינו יכול לייצר בעצמו, ואשר דיאטה מאוזנת לא מצליחה לספק.

מה המשמעות של תוספת מינרלים? הנה כמה מן המינרלים השימושיים ביותר:

1.מגנזיום

מגנזיום הוא מינרל חיוני ביותר לגוף האדם. זהו גם מינרל שלמספר רב של אנשים חסר אותו .תוספת מינרליים יכול לעזור לכם להשלים את הכמות הנדרשת.

במגנזיום יתרונות רבים: מינרל זה משפיע על העצמות, שרירים, עצבים, לב וכלי דם. מגנזיום חשוב גם בהיווצרות של תאים ומסייע בייצור של אדנוזין טרי פוספט (ATP) אשר משמש כמקור העיקרי לאנרגיה בשביל הגוף שלנו.

מה קורה כאשר יש חסר במגנזיום? מחקרים מציינים כי מחסור של מינרל זה יכול להיות גורם להתפתחות מצבים חמורים כמו אסטמה, מחלות לב וכלי דם, רעלת הריון. ביטויים פיזיים של חוסר במגנזיום כוללים מיגרנות, עוויתות עין, גב וכאבי צוואר, הפרעת חרדה, עייפות, התכווצויות שרירים, סחרחורת

 

2.סידן

הסידן תורם להיווצרות ותחזוקה של עצמות בריאות. יחד עם מגנזיום, מינרל זה חשוב לתפקוד ראוי של השרירים. שניהם מספקים את מנגנון השרירים להתכווץ להירגע – כולל שרירי הלב שלך.

אם אתם רוצים להיות בטוחים במינון המומלץ של סידן ליום, יש להגדיל את צריכת מוצרי חלב וירקות. שאלו את הרופא אם אפשר לקחת תוסף רב מינרליים אם אתם רואים שתזונתכם אינה מספקת את התצרוכת הנדרשת.

3. גופרית, זרחן, נתרן

שלושת מינרלים אלה חשובים כמו סידן ומגנזיום, אך אותם הרבה יותר קל לקבל. למשל, כמעט כל הארוחות שלנו כוללים נתרן (מכיוון שהאוכל שלנו לרוב מתובל במלח).

חשוב: כאשר תוספי מזון ללא פיקוח על ידי מנהל המזון והתרופות בארה"ב, עדיף לרכוש תוספים תואמי GMP כדי להבטיח את הבטיחות שלכם. הסיבה לכך היא כי תוספי מזון שאינם תואמים יצרני תוספים מוכרים מכילים חומרים מזינים פחות ועלולים, להזיק בגלל החומרים שמהם עשויים.

אם אתם רוצים לקבל תמורה בעד הכסף שלכם, חפשו חותמת תאימות GMP על התווית. אתם יכולים להיות בטוחים כי המוצר מכיל את הכמות הנכונה של של מרכיבים.

סגירת תפריט
briaa-inspiring-life
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן