טיפוח עור הפנים

מראשית דרכה, התמקדה בריאה בחקר רכיבים טבעיים והשפעותיהם על העור. העיסוק המתמיד בחומרים פעילים עוצמתיים שמקורם באוצרות ומנגנוני הטבע תוך פיתוח טכנולוגיות עתידניות פורצות דרך, הוביל לגילויים של רכיבי מפתח בעלי השפעה בלתי רגילה לשיפור מרקם, בריאות ומראה העור. ואולם, דבר לא הכין את הקרקע לגילוי המהפכני שפרץ את גבולות הדימיון ותוצאותיו היכו את כל התחזיות – תוצר סינרגיה ביו-מימטית פורצת דרך שנתהווה במעבדות בריאה בשם קומפלקס HL-PAS

האתגר

עד היום, הצליחו טיפולים קוסמטיים להשיג שינוי במראה ומרקם העור רק בדרך של טיפולים פולשניים או בשימוש ברכיבים כימיים שמסיבים לעור נזק לאורך טווח. מוצרי טיפוח נפוצים מבטיחים טיפול בסממני ההזדקנות אך בפועל לא מנפקים תוצאות מורגשות, או משיגים הטבה מינימלית רק לאחר זמן רב. אחת הבעיות היא שרק מעט מאד חומרי הזנה קוסמטיים מסוגלים להיספג לתוך העור באופן מלא, ולהשפיע על איכות ובריאות העור לאורך טווח. הסיבה העיקרית לכך הינה שגודלן של המולקולות בחומרי ההזנה הנפוצים לא איפשר להן לחדור את שכבות העור, ועל כן תוצאות תמיד היו מוגבלות. בנוסף, כל רכיב מעניק טיפול ממוקד בסממן מסוים ולא הושגה עדיין פורמולה מקיפה שמסוגלת להביא לשיפור משמעותי בכל המדדים הקשורים בהזדקנות העור.

BriAA יצאה לקרב נגד הזדקנות העור כשברשותה נשק סודי עתידני שמטה את המערכה לטובת המדע, רותם את מנגנוני הטבע עצמם לצורך השגת יתרון ומנצח את המלחמה בנוק אאוט מרשים.

ההבראה המואצת של העור הפגוע היוותה מקור השראה מהפכני שהוביל לתוצאות במחקר מתקדם בו הופקו פפטידים מזעריים המורכבים מרצף של חומצות אמינו בטכנולוגיה עתידנית, המסוגלים לחדור לעומק הדרמיס, לאותת לתאים במטריקס ולחולל את אותה פעילות סינרגית המבורכת והרצויה בעור הבוגר- שיקום והאצת ההתחדשות וייצור מוגבר של סיבי האלסטין, הקולגן, החומצה היילרונית ועוד.

הפפטידים מעכבים יצירת קמטים ומשפרים קמטוטים קיימים. יעילותם נבדקה והוכחה במחקרים קליניים שהציגו תוצאות מדהימות בהצערת העור והחייאתו האפקטיבית.

שילוב שני המימדים תוצאתו בקומפלקס HL-PAS קומפלקס ייחודי מסוגו בעולם שתוצאותיו חסרות תחרות בהשבת הנעורים והצערת העור ומקפיצות את עולם טיפוח האנטי אייג'ינג לדרגת שלב חדש ומהפכני, בהיותן מהטובות ביותר שניתן להשיג ללא ניתוחים והזרקות פולשניות להצערת העור.

הקומפלקס הינו סינרגיה עשירה של אותם פפטידים מזעריים בשילוב עם תמציות ושמנים פנטסטיים היוצרים תשלובת רכיבים פיטו דינאמיים להאצת צמיחת אבני הבניין של תאי העור, שיקום הרקמות והשבת זוהר הנעורים.

הצמחים המובחרים שבתרכובת הם בעלי יכולת הישרדותית גבוהה מהרגיל, וכישורי התחדשות וצמיחה פנטסטיים כגון עץ הערבה, עץ השיטה, עץ הזית, צמחי המרווה, הבבונג, הקומפרי והאלוורה, אשר גדלים באזור ארץ ישראל וסביבתה הים תיכונית מזה אלפי שנים ומוכרים לתושבי האזור ובעולם כולו בזכות סגולותיהם והשפעותיהם הרבות והמיטיבות על העור.

התרכובת מועשרת ברטינול A וויטמין E בריכוז גבוה ומבטיחה התחדשות אינטנסיבית ועוצמתית לעור הפנים.

 

התוצאה

ההשפעה על העור דרמטית וניכרת לעין החל מהשימוש הראשון ומתגברת בהתמדה עם כל יום שחולף. בשגרה קבועה, המוצרים עשויים לייתר את הצורך בניתוחי הרמה ומתיחת העור, ולשפר משמעותית את מראה ומרקם העור, טונוס ואחידות ולגרום להצערה בריאותית וקוסמטית של עור הפנים והצוואר.

החדשנות של BriAA בשילוב רכיבי מפתח אקסקלוסיביים מצליחה לראשונה לא רק לעכב את הזדקנות העור אלא לעצור את הסממנים ולשפר את מראה העור באופן ניכר לעין ולאורך טווח. העור הופך חלק ומתוח, הזוהר והחיוניות חוזרים לבלוט ומראה העור הופך צעיר ואחיד במגע רך וחלק.

דיאגרמות המצביעות על עיבוי האפידרמיס וייצור קרטין בעור המגבירים מוצקות ומפחיתים עומק קמטים:

תחילת טיפול

לאחר חודשיים

BriAA מתמקדת ב- 5 מימדים מכריעים למניעה ושיקום עור הפנים:

 הזנת העור – חשוב מאד לתמוך במנגנוני הגוף ולהאיץ את קצב ייצור התאים בעור האחראיים על גמישותו ולחותו. הזנה איכותית לעור עשויה למנוע שנים של קמטים ולעכב באופן מובהק את הופעת סימני התבגרות העור. מוצרי BriAA מספקים הזנה לעומק הרקמות ונעילת הלחות לאורך זמן.

התחדשות העור- השלת שכבת העור החיצונית תוך עידוד והמרצת מנגנוני ההתחדשות הטבעיים בעור, שמירה עקבית על פעילות תקינה של תהליכי הבראה ותחלופת התאים. מסכת הפוליש של BriAA מעניקה תוצאות מהפכניות בזכות רכיביה העוצמתיים הממוקדים בהאצת התחדשות.

שיקום והחייאה – החדרת רכיבי מופת לעור ליצירת שינוי ממשי בעומק הקמטים, טשטוש הפיגמנטציה, שיפור גמישות והחלקת מרקם העור ביצירת מראה ומגע אחיד. מוצרי BriAA החדשניים מסוגלים ליצור עתיד חדש למראה העור ולהשיב את הנעורים והזוהר לעור הפנים.  

הגנה על העור – השמש היא הגורם החיצוני מספר אחד הגרם להזדקנות מואצת של העור, אל להקל בו ראש. קרם היום של BriAA מכיל הגנה מעולה מפני קרני UVA ו- UVB.

ניקוי עור הפנים – חשוב להקפיד, לפני השינה, על ניקוי האיפור ושאריות לכלוך וזיהום הנדבק לעור במהלך היום. ג'ל הניקוי של BriAA טבעי ועדין ונועד לנקות ביסודיות מבלי לייבש וליצור גירויים מיותרים.

מוצרי BriAA הם פני העתיד מבחינת הגישה והמסוגלות לחולל שינוי של ממש בעור הפנים. המוצרים הם תוצאה של סינרגיה ייחודית בין ידע בראשיתי ומדע עתידני המהווים פריצת דרך בהאטת תהליכי ההזדקנות, וצמצום השפעותיהם.

הרכב המוצרים מתבסס על הבנה מעמיקה של התנהגות העור ומבנהו ופועל בתחכום על מנת להצעירו, למצקו ולהגמישו. תהליך שיקום העור והבראתו נעשה באופן יסודי ומעמיק לאורך זמן כשהשיפור ניכר באופן עקבי.

בעלות עור צעיר יפיקו ערך רב מקרמים לשימוש יומי – רנסנס- קרם יום/לילה לצורך הגנה, שימור ומניעת הופעה מוקדמת של סימני הזדקנות העור, ויוכלו להעניק לעור טיפול התחדשות אחת לחודש ובהתאם לצורך.

בעלות עור מבוגר ייהנו מטיפול שבועי לשיקום עוצמתי ומדויק שהשפעותיו הדינאמיות מניבות תוצאות מעולות ההולכות ומשתפרות. כשהעור הופך חלק יותר עם כל שימוש עקבי.

מוצרי הטיפוח של BriAA מהווים חוד החנית של הפיתוחים הטכנולוגיים והמדעיים בתחום הצערת העור. הם מעניקים שפע בריאותי ייחודי ומעצים, שמטפח את הגוף והנשמה ומבטיח רעננות, יופי מתחדש ושיקום מסיבי המתחיל מבפנים.

מוצרי רנסנס מהפכניים המותחים את גבולות האפשר, ומעניקים הזדמנות לחידוש עמוק והחלקת קמטים תוך מניעה ושמירה על עור בריא, גמיש וזוהר. הסדרה מכילה רכיבים פעילים וטבעיים בסינרגיה מושלמת של העבר והעתיד, הבאה לידי ביטוי בתרכובת הייחודית:HL-PAS 

סדרת מוצרי הפנים

הסדרה כוללת 8 מוצרים לניקוי, הזנה והתחדשות העור, ומוצר ייחודי לתוצאות מהפכניות של מתיחה והחלקת העור בתוך 4 דקות בלבד. מוצרי BriAA מכילים רכיבים טבעיים ואינם מכיל חומרים משמרים, פרבנים ו- SLS. תמצית ההתחדשות והנעורים מן הטבע.

פירוט המוצרים:

  1. GENESIS סבון לניקוי יום יומי שוטף
  2. READY מסיכת פוליש לניקוי יסודי ועמוק
  3. SET מסיכה טרמית לפתיחת נקבוביות והולכת הזנה
  4. REJUVENATE מסיכת הצערה ונעילת הזנה עמוקה
  5. RENAISSANCE DAY קרם יום אנטי אייג'נג להגנה והחלקה
  6. RENAISSANCE NIGHT קרם לילה אנטי אייג'ינג לשיקום והתחדשות
  7. ILLUMINATION סרום עיניים לשיקום וניטרול נפיחות
  8. EXPRESSION סרום מתיחה אינטנסיבית לתוצאות מיידיות ובולטות.

קו הפרימום לעור הפנים

קרם יום חזק במיוחד של בריאה – אנטי אייג'נג להגנה והחלקה

₪369 ₪456

קרם לילה אנטי אייג'ינג של בריאה לשיקום והתחדשות העור

₪369 ₪456

סרום עיניים להבהרה ושיקום של בריאה הוא סרום עדין לעור סביב העיניים

₪398 ₪456

ג'ל סבון לניקוי יום יומי שוטף של בריאה

₪99 ₪137

מסיכת פוליש לניקוי יסודי ועמוק של בריאה פועלת כדי להבטיח בהירות העור

₪159 ₪228

מסיכה טרמית משלימה לפתיחת נקבוביות והולכת הזנה של בריאה

₪204 ₪250

מסיכת הצערה נמרצת ונעילת הזנה עמוקה של בריאה מחזקת את העור

₪245 ₪274

סרום מתיחה אינטנסיבית לתוצאות מיידיות ובולטות המוצר המהפכני של בריאה

₪398 ₪548

 

שלושת המסיכות המדהימות של בריאה!

₪483 ₪567

פתרונות הצערה יומיומיים – הכוח הדואלי

₪739 ₪930

פתרונות הצערה יומיומיים – מערכת השלישייה רבת העוצמה

₪1080 ₪1186

פתרונות הצערה אינטנסיביים – מערכת הכתר

₪1250 ₪1620

פתרונות הצערה אינטנסיביים – המערכת המלכותית

₪1990 ₪2555