);

טיפוח עור הפנים

מראשית דרכה, התמקדה בריאה בחקר רכיבים טבעיים והשפעותיהם על העור. העיסוק המתמיד בחומרים פעילים עוצמתיים שמקורם באוצרות ומנגנוני הטבע תוך פיתוח טכנולוגיות עתידניות פורצות דרך, הוביל לגילויים של רכיבי מפתח בעלי השפעה בלתי רגילה לשיפור מרקם, בריאות ומראה העור. ואולם, דבר לא הכין את הקרקע לגילוי המהפכני שפרץ את גבולות הדימיון ותוצאותיו היכו את כל התחזיות – תוצר סינרגיה ביו-מימטית פורצת דרך שנתהווה במעבדות בריאה בשם קומפלקס HL-PAS

האתגר

עד היום, הצליחו טיפולים קוסמטיים להשיג שינוי במראה ומרקם העור רק בדרך של טיפולים פולשניים או בשימוש ברכיבים כימיים שמסיבים לעור נזק לאורך טווח. מוצרי טיפוח נפוצים מבטיחים טיפול בסממני ההזדקנות אך בפועל לא מנפקים תוצאות מורגשות, או משיגים הטבה מינימלית רק לאחר זמן רב. אחת הבעיות היא שרק מעט מאד חומרי הזנה קוסמטיים מסוגלים להיספג לתוך העור באופן מלא, ולהשפיע על איכות ובריאות העור לאורך טווח. הסיבה העיקרית לכך הינה שגודלן של המולקולות בחומרי ההזנה הנפוצים לא איפשר להן לחדור את שכבות העור, ועל כן תוצאות תמיד היו מוגבלות. בנוסף, כל רכיב מעניק טיפול ממוקד בסממן מסוים ולא הושגה עדיין פורמולה מקיפה שמסוגלת להביא לשיפור משמעותי בכל המדדים הקשורים בהזדקנות העור.

BriAA יצאה לקרב נגד הזדקנות העור כשברשותה נשק סודי עתידני שמטה את המערכה לטובת המדע, רותם את מנגנוני הטבע עצמם לצורך השגת יתרון ומנצח את המלחמה בנוק אאוט מרשים.

ההבראה המואצת של העור הפגוע היוותה מקור השראה מהפכני שהוביל לתוצאות במחקר מתקדם בו הופקו פפטידים מזעריים המורכבים מרצף של חומצות אמינו בטכנולוגיה עתידנית, המסוגלים לחדור לעומק הדרמיס, לאותת לתאים במטריקס ולחולל את אותה פעילות סינרגית המבורכת והרצויה בעור הבוגר- שיקום והאצת ההתחדשות וייצור מוגבר של סיבי האלסטין, הקולגן, החומצה היילרונית ועוד.

הפפטידים מעכבים יצירת קמטים ומשפרים קמטוטים קיימים. יעילותם נבדקה והוכחה במחקרים קליניים שהציגו תוצאות מדהימות בהצערת העור והחייאתו האפקטיבית.

שילוב שני המימדים תוצאתו בקומפלקס HL-PAS קומפלקס ייחודי מסוגו בעולם שתוצאותיו חסרות תחרות בהשבת הנעורים והצערת העור ומקפיצות את עולם טיפוח האנטי אייג'ינג לדרגת שלב חדש ומהפכני, בהיותן מהטובות ביותר שניתן להשיג ללא ניתוחים והזרקות פולשניות להצערת העור.

הקומפלקס הינו סינרגיה עשירה של אותם פפטידים מזעריים בשילוב עם תמציות ושמנים פנטסטיים היוצרים תשלובת רכיבים פיטו דינאמיים להאצת צמיחת אבני הבניין של תאי העור, שיקום הרקמות והשבת זוהר הנעורים.

הצמחים המובחרים שבתרכובת הם בעלי יכולת הישרדותית גבוהה מהרגיל, וכישורי התחדשות וצמיחה פנטסטיים כגון עץ הערבה, עץ השיטה, עץ הזית, צמחי המרווה, הבבונג, הקומפרי והאלוורה, אשר גדלים באזור ארץ ישראל וסביבתה הים תיכונית מזה אלפי שנים ומוכרים לתושבי האזור ובעולם כולו בזכות סגולותיהם והשפעותיהם הרבות והמיטיבות על העור.

התרכובת מועשרת ברטינול A וויטמין E בריכוז גבוה ומבטיחה התחדשות אינטנסיבית ועוצמתית לעור הפנים.

 

התוצאה

ההשפעה על העור דרמטית וניכרת לעין החל מהשימוש הראשון ומתגברת בהתמדה עם כל יום שחולף. בשגרה קבועה, המוצרים עשויים לייתר את הצורך בניתוחי הרמה ומתיחת העור, ולשפר משמעותית את מראה ומרקם העור, טונוס ואחידות ולגרום להצערה בריאותית וקוסמטית של עור הפנים והצוואר.

החדשנות של BriAA בשילוב רכיבי מפתח אקסקלוסיביים מצליחה לראשונה לא רק לעכב את הזדקנות העור אלא לעצור את הסממנים ולשפר את מראה העור באופן ניכר לעין ולאורך טווח. העור הופך חלק ומתוח, הזוהר והחיוניות חוזרים לבלוט ומראה העור הופך צעיר ואחיד במגע רך וחלק.

דיאגרמות המצביעות על עיבוי האפידרמיס וייצור קרטין בעור המגבירים מוצקות ומפחיתים עומק קמטים:

תחילת טיפול

לאחר חודשיים

BriAA מתמקדת ב- 5 מימדים מכריעים למניעה ושיקום עור הפנים:

 הזנת העור – חשוב מאד לתמוך במנגנוני הגוף ולהאיץ את קצב ייצור התאים בעור האחראיים על גמישותו ולחותו. הזנה איכותית לעור עשויה למנוע שנים של קמטים ולעכב באופן מובהק את הופעת סימני התבגרות העור. מוצרי BriAA מספקים הזנה לעומק הרקמות ונעילת הלחות לאורך זמן.

התחדשות העור- השלת שכבת העור החיצונית תוך עידוד והמרצת מנגנוני ההתחדשות הטבעיים בעור, שמירה עקבית על פעילות תקינה של תהליכי הבראה ותחלופת התאים. מסכת הפוליש של BriAA מעניקה תוצאות מהפכניות בזכות רכיביה העוצמתיים הממוקדים בהאצת התחדשות.

שיקום והחייאה – החדרת רכיבי מופת לעור ליצירת שינוי ממשי בעומק הקמטים, טשטוש הפיגמנטציה, שיפור גמישות והחלקת מרקם העור ביצירת מראה ומגע אחיד. מוצרי BriAA החדשניים מסוגלים ליצור עתיד חדש למראה העור ולהשיב את הנעורים והזוהר לעור הפנים.  

הגנה על העור – השמש היא הגורם החיצוני מספר אחד הגרם להזדקנות מואצת של העור, אל להקל בו ראש. קרם היום של BriAA מכיל הגנה מעולה מפני קרני UVA ו- UVB.

ניקוי עור הפנים – חשוב להקפיד, לפני השינה, על ניקוי האיפור ושאריות לכלוך וזיהום הנדבק לעור במהלך היום. ג'ל הניקוי של BriAA טבעי ועדין ונועד לנקות ביסודיות מבלי לייבש וליצור גירויים מיותרים.

מוצרי BriAA הם פני העתיד מבחינת הגישה והמסוגלות לחולל שינוי של ממש בעור הפנים. המוצרים הם תוצאה של סינרגיה ייחודית בין ידע בראשיתי ומדע עתידני המהווים פריצת דרך בהאטת תהליכי ההזדקנות, וצמצום השפעותיהם.

הרכב המוצרים מתבסס על הבנה מעמיקה של התנהגות העור ומבנהו ופועל בתחכום על מנת להצעירו, למצקו ולהגמישו. תהליך שיקום העור והבראתו נעשה באופן יסודי ומעמיק לאורך זמן כשהשיפור ניכר באופן עקבי.

בעלות עור צעיר יפיקו ערך רב מקרמים לשימוש יומי – רנסנס- קרם יום/לילה לצורך הגנה, שימור ומניעת הופעה מוקדמת של סימני הזדקנות העור, ויוכלו להעניק לעור טיפול התחדשות אחת לחודש ובהתאם לצורך.

בעלות עור מבוגר ייהנו מטיפול שבועי לשיקום עוצמתי ומדויק שהשפעותיו הדינאמיות מניבות תוצאות מעולות ההולכות ומשתפרות. כשהעור הופך חלק יותר עם כל שימוש עקבי.

מוצרי הטיפוח של BriAA מהווים חוד החנית של הפיתוחים הטכנולוגיים והמדעיים בתחום הצערת העור. הם מעניקים שפע בריאותי ייחודי ומעצים, שמטפח את הגוף והנשמה ומבטיח רעננות, יופי מתחדש ושיקום מסיבי המתחיל מבפנים.

מוצרי רנסנס מהפכניים המותחים את גבולות האפשר, ומעניקים הזדמנות לחידוש עמוק והחלקת קמטים תוך מניעה ושמירה על עור בריא, גמיש וזוהר. הסדרה מכילה רכיבים פעילים וטבעיים בסינרגיה מושלמת של העבר והעתיד, הבאה לידי ביטוי בתרכובת הייחודית:HL-PAS 

סדרת מוצרי הפנים

הסדרה כוללת 8 מוצרים לניקוי, הזנה והתחדשות העור, ומוצר ייחודי לתוצאות מהפכניות של מתיחה והחלקת העור בתוך 4 דקות בלבד. מוצרי BriAA מכילים רכיבים טבעיים ואינם מכיל חומרים משמרים, פרבנים ו- SLS. תמצית ההתחדשות והנעורים מן הטבע.

פירוט המוצרים:

  1. GENESIS סבון לניקוי יום יומי שוטף
  2. READY מסיכת פוליש לניקוי יסודי ועמוק
  3. SET מסיכה טרמית לפתיחת נקבוביות והולכת הזנה
  4. REJUVENATE מסיכת הצערה ונעילת הזנה עמוקה
  5. RENAISSANCE DAY קרם יום אנטי אייג'נג להגנה והחלקה
  6. RENAISSANCE NIGHT קרם לילה אנטי אייג'ינג לשיקום והתחדשות
  7. ILLUMINATION סרום עיניים לשיקום וניטרול נפיחות
  8. EXPRESSION סרום מתיחה אינטנסיבית לתוצאות מיידיות ובולטות.

קו הפרימום לעור הפנים

קרם יום חזק במיוחד של בריאה – אנטי אייג'נג להגנה והחלקה

₪369 ₪456

קרם היום המפואר של BriAA לחידוש העור, שונה מכל קרם שהכרת עד היום. טכנולוגיה חדשנית בשילוב חומרי הפורמולה הייחודית הם דור העתיד של טיפוח העור. הקרם עוטף את העור בשכבת הגנה מפני מפגעים סביבתיים, רדיקלים חופשיים ונזקיUVA, UVB  ובו בעת מחייה את העור ברכיבים מזינים המסוגלים לחדור עמוק לתוך הדרמיס, הודות לקומפלקס HL-PAS הייחודי של BriAA, מעוררים ומעצימים את גמישות העור ומיצוקו. קרם היום משפיע ישירות על רקמת החיבור הפנימית בעור האחראית על מיצוקו וגמישותו, נועל את הלחות ומבטיח עור לח, ומתיח, ללא יובש וגירוי.

הנוסחה החדשנית נועדה להבטיח התחדשות מואצת של תאי עור צעירים ובריאים להענקת מראה אחיד וקורן. הזנה יום יומית ברכיבי האיכות משפרים את כל המדדים הדרושים לגוף לצורך שמירה על עור בריא וצעיר; רמות השומן בעור, רכיבי הלחות, סיבי האלסטין והקולגן, כולם זוכים לתנופה ושיקום המשדרג את מראה העור לרמות שלא הכרת. זה הזמן להיפרד לתמיד מאפרוריות ויובש העור, מהיפרפיגמנטציה ומהפחד מהיווצרות קמטים. זו העת לחייך ולצחוק בכל הכוח וליהנות בלי פשרות! הקרם במרקם משיי מעולה נספג במהירות ומעניק מראה צעיר, בריא וזוהר. שימוש קבוע מבטיח התמעטותם של קמטים וכתמים והפחתה ממשית בהיווצרותם, שינוי ניכר נראה לעין מהשימוש הראשון.

Water (Aqua), Aloe Barbadensis Leaf Juice, Hyaluronic Acid, Silanetriol, Methylpropanediol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond), Salvia Sclarea (Clary) Extract, Glycerin, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Anthemis Nobilis (Chamomile ) Flower Ex, Benzophenone-3, Glycerin, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Palmitoyl Tripeptide-38, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), (Squalane )Olive, Octocrylene, Theobroma Cacao Seed Butter, Lonicera Caprifolium Extract, Lonicera Japonica Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Magnesium Aluminum Silicate, Beeswax, Dipalmitoyl Hydroxyproline, Acacia Gum, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Allantoin, Corn Starch Modufied, Vaccinium Myrtillus (Bilberry) Extract, Saccharum Officianarum (Sugar Cane) Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract, Acer Saccharum (Sugar Maple) Extract , Sea Salt (Maris Sal/Dead Sea Salt), Punica Granatum Seed Oil, Salicylic Acid, Xanthan Gum, Fragrance

לאחר הטיפול במערכת הפעולה המשולשת, קחי כמות קטנה של קרם היום וכסי באופן שווה את עור הפנים והצוואר תוך הימנעות מאזור העיניים. עסי בעדינות לספיגה מלאה.

קרם לילה אנטי אייג'ינג של בריאה לשיקום והתחדשות העור

₪369 ₪456

קרם הלילה של BriAA מפיח חיים בחלומותיך ומעיר את עורך למציאות חדשה, BriAA וצעירה מכפי שחלמת אי פעם. טכנולוגיה חדשנית מאפשרת חדירה לעומק הרקמות והשפעה ישירה על תהליך הבראת העור ושיקום רקמת החיבור הפנימית. הפורמולה עשירה בחומרים מזינים המשולבים יחדיו ומבטיחים עור לח, מתיח וגמיש. הנוסחה המהפכנית קומפלקסHL-PAS  של BriAA קוראת תיגר על תהליך הזדקנות העור, ומשנה את חוקי המשחק על ידי שדרוג המיצוק והגמישות הטבעית של העור מבפנים. מיקרו מולקולות חכמות מוליכות חומרי מופת  ישירות לשכבת הדרמיס על מנת להבטיח את החיזוק וההאצה הממשיים של תהליך התחדשות סיבי האלסטין והקראטין. רשת הסיבים מעניקה מיצוק משודרג ומתיחה פנטסטית לעור, ההופכים אותו לצעיר ואחיד במרקם חלק וקורן. קרם הלילה העוצמתי רותם את תהליך השיקום הטבעי של העור המתרחש בלילה, ומכביר את השפעתו עשרות מונים. כך, תהליך ההבראה של העור הופך מואץ ואינטנסיבי, ובבוקר מתגלה עור זוהר ורך כמשי. שימוש קבוע מבטיח הפחתת קמטים משמעותית, טשטוש כתמים בעור, וירידה דרסטית בהיווצרותם. שינוי ניכר נראה לעין משימוש ראשון.

Water (Aqua), Aloe Barbadensis Leaf Juice, Hyaluronic Acid, Silanetriol, Methylpropanediol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond), Salvia Sclarea (Clary) Extract, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Glycerin, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Palmitoyl Tripeptide-38, Anthemis Nobilis (Chamomile ) Flower Ex, (Squalane )Olive, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Theobroma Cacao Seed Butter, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Beeswax, Magnesium Aluminum Silicate, Lonicera Caprifolium Extract, Lonicera Japonica Extract, Dipalmitoyl Hydroxyproline, Acacia Gum, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Retinyl Palmitate, Vaccinium Myrtillus (Bilberry) Extract, Saccharum Officianarum (Sugar Cane) Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract, Acer Saccharum (Sugar Maple) Extract , Salicylic Acid, Punica Granatum Seed Oil, Xanthan Gum, Sea Salt (Maris Sal/Dead Sea Salt), Fragrance,

לאחר הטיפול במערכת הפעולה המשולשת, קחי כמות קטנה של קרם היום וכסי באופן שווה את עור הפנים והצוואר תוך הימנעות מאזור העיניים. עסי בעדינות לספיגה מלאה.

סרום עיניים להבהרה ושיקום של בריאה הוא סרום עדין לעור סביב העיניים

₪398 ₪456

סרום משיי עדין במיוחד לעור הרגיש באזור העיניים שנועד לצמצם את סימני ההזדקנות ולשדרג את מראה העור. העור סביב העיניים שונה מזה שבשאר הפנים בהיותו דק ועדין במיוחד, הנוטה לשקיפות ועל כן חושף את מצבו הבריאותי באופן מוגבר ובולט. סרום העיניים נועד לתת מענה מדויק ויעיל לעור סביב העיניים, למנוע ולצמצם את החספוס, היובש וההיפרפגמנטציה באזור זה.

הסרום חודר אל שכבת הדרמיס הפנימית בזכות נוסחה חדשנית המכילה פפטידים ביומימיטיים שהם מולקולות הולכה זעירות הנושאות חומרים מזינים חיוניים לרקמת העור העמוקה ומעודדים ייצוק קולגן.

ישנה חשיבות גבוהה להימנע מסתימת הנקבוביות והכבדה על העור הדק סביב העיניים. בהתאם, הסרום הייחודי מקדם את גמישות ומוצקות העור מבפנים. הסרום מכיל את הפיתוח החדשני של BriAA קומפלקס HL-PAS המאיץ את זרימת הדם לתאים, מעורר את תהליך ההתחדשות ומאיץ את ייצורם של סיבי קולגן ואלסטין ברקמת החיבור אשר מעניקים רשת מיצוק חזקה ומונעים ריפיון והיווצרות קמטים.

שימוש קבוע בסרום מבטיח הפחתה משמעותית בנפיחות ובעומק הקמטים באזור העיניים, וצמצום תופעת העיגולים הכהים.

העור מתבהר והופך מוצק ומתוח יותר. סרום העיניים של BriAA משמר את הרכות ומבטיח לחות אולטימטיבית בעור הדק סביב העיניים.

Water (Aqua), Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salvia Sclarea (Clary) Extract, Anthemis Nobilis (Chamomile ) Flower Ex, Cetearyl Ethylhexanoate, Isopropyle Myristate, , Glycerin, Hesperedin Methil Chalcone, Steareth-20, Dipeptide 2, Palmitol Tetrapeptide-7, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Silanetriol, Methylpropanediol, Lonicera Caprifolium Extract, Lonicera Japonica Extract, Acacia Gum, Acrylates/C 10-30 Alkyl Acrylate Crossp, Carbomer, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Hydroxyethylcellulose, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Polysorbate 20, Salicylic Acid, Allantoin, Sea Salt (Maris Sal/Dead Sea Salt), Triethanolamine,

יש לקחת כמות קטנה של סרום העיניים ולטפוח בעדינות על העור שמסביב לאזור העיניים. לאפשר ספיגה מלאה. מומלץ לשימוש יומיומי. מתאים לכל סוגי העור.

ג'ל סבון לניקוי יום יומי שוטף של בריאה

₪99 ₪137

פועל כנקודת ההתחלה הבסיסית של שגרת טיפוח והתחדשות העור הBriAA שלך. הג'ל מיועד לסילוק לכלוך ושאריות איפור, הוא מרכך ומזין את העור ושומר על רעננות תוך מניעת אובדן לחות. ג'ל הסבון מכין את עורך ומותיר אותו נקי באופן יסודי לצורך טיפולי הצערת העור במערכות השונות של BriAA – הפעילות המשולשת והכוח הדואלי. נוסחת הקומפלקס HL-PAS מזינה את העור ומשיבה לו לחות שאבדה תוך הזרמת הדם לרקמות והאצת התחדשות התאים. מתאים לכל סוגי העור. לשימוש יומיומי. מרקם הג'ל נעים וחלק, נספג בקלות ומעניק נפח קצף חלומי הגורף את עודף השומן, הלכלוך, שאריות האיפור ותאי עור מתים ומסלק אותם בעדינות. הג'ל מצטיין בליחוח העור ואינו מותיר יובש וחספוס. העור נותר מטוהר ונקי, מוכן לספיגת רכיבי הזנה לעומק הרקמות.

Water (Aqua), Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salvia Sclarea (Clary) Extract, Anthemis Nobilis (Chamomile ) Flower Ex, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Coco Glucoside, Disodium Cocoamphodiacetate, Lonicera Caprifolium Extract, Lonicera Japonica Extract, Acrylates Copolymer, Acrylates/C 10-30 Alkyl Acrylate Crossp, Acacia Gum, Aminomethyl Propanol, Cellulose Gum, Sea Salt (Maris Sal/Dead Sea Salt), Hydroxyethylcellulose, Caprylyl/Capryl Glucoside, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Vaccinium Myrtillus (Bilberry) Extract, Saccharum Officianarum (Sugar Cane) Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract, Acer Saccharum (Sugar Maple) Extract , Salicylic Acid, Xanthan Gum, Fragrance,

הרטיבי את הפנים במים פושרים, קחי כמות קטנה של ג'ל הניקוי באמצעות האצבעות, והתחילי לכסות את עור הפנים תוך עיסוי בתנועות מעגליות עד יצירת קצף עדין. שטפי היטב במים פושרים. מומלץ לשימוש פעמיים ביום או לפי הצורך.

מסיכת פוליש לניקוי יסודי ועמוק של בריאה פועלת כדי להבטיח בהירות העור

₪159 ₪228

זריקת התעוררות של אנרגיה ורעננות בשילוב עם כדוריות ניקוי עמוק לטיהור עור חיוני. מסכת הפוליש פועלת במנגנון דו שלבי להבטחת ניקיון אולטימטיבי תוך התנעת תהליך התחדשות מועצם בזכות קומפלקס HL-PAS של BriAA. הפוליש מכיל חומצות הידרוקסיות המבטיחות השלת תאי עור מתים מהשכבה הקרנית החיצונית של העור, כך שתאי עור צעירים מופיעים ונוצר מראה אחיד, בריא ומלא חיים. בשלב ראשון החומרים הפעילים בפוליש חודרים לעור ומזרזים את זרימת הדם, מעוררים את תהליך ההתחדשות ותחלופת התאים בעור. בשלב השני, המרקם העשיר בכדוריות הפילינג מסלק את התאים המתים, הלכלוך, שאריות האיפור והשומן העודף מתוך הנקבוביות ומשטח העור ומעניק טיהור וחיטוי עוצמתיים, תוך החדרת לחות והזנה לעומק הרקמות. העור נותר נקי וכבר מורגשת הטבה במרקם ובגמישות העור. 

Water (Aqua), Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salvia Sclarea (Clary) Extract, Anthemis Nobilis (Chamomile ) Flower Ex, Cetyl Alcohol, C12-15 Alkyl Benzoate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Lonicera Caprifolium Extract, Lonicera Japonica Extract, Cetearyl Ethylhexanoate, Isopropyle Myristate, Glycerin, Dimethicone, Hydrated Silica, Acacia Gum, Salicylic Acid, Allantoin, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Vaccinium Myrtillus (Bilberry) Extract, Saccharum Officianarum (Sugar Cane) Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract, Acer Saccharum (Sugar Maple) Extract , (Squalane )Olive, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Lavandula Angustifolia (Lavander) Oil, Sea Salt (Maris Sal/Dead Sea Salt), Punica Granatum Seed Oil, Lactic Acid, Fragrance,

קחי כמות קטנה של מסיכת הפוליש באמצעות האצבעות וכסי באופן שווה את כל אזור הפנים והצוואר תוך הימנעות מאזור העיניים, ללא עיסוי! אפשרי 5-10 דקות לספיגה דינמית בעומק הרקמות, לאחר מכן עסי בתנועות מעגליות עם אצבעות לחות למשך 30 שניות. שטפי היטב במים פושרים או הסירי עם מגבוני ניקוי. יבשי את העור בטפיחות מגבת קלות. המשיכי ישירות לשלב השני של מערכת הפעולה המשולשת או לקרמים הכוח הדואלי. מומלץ לשימוש פעמיים בשבוע במהלך החודשיים הראשונים ובהמשך אחת לשבוע. מתאים לכל סוגי העור.

מסיכה טרמית משלימה לפתיחת נקבוביות והולכת הזנה של בריאה

₪204 ₪250

כלי מקצועי שאין כמותו לתוצאות מעולות בשיפור מרקם העור. המסכה הטרמית מרגיעה ומשחררת את שרירי הפנים, ופותחת את הנקבוביות לחדירה עמוקה של קומפלקס HL-PAS של BriAA.

המסיכה מכינה את העור לקליטה וספיגה מיטבית ומועצמת של רכיבי הקומפלקס למיצוי הפוטנציאל שבהצערה וחידוש העור. מרקם המסיכה עדין, משיי ושונה מכל מסיכה שאי פעם מרחת, והשימוש בה מענג ונעים במיוחד.

עם מריחת מסיכת ההרמה בשלב הבא, מופעל מנגנון החימום של המסכה אשר מתחממת באופן מורגש למשך מספר שניות. הפורמולה עוטפת את הפנים ומשפיעה מיידית על הנקבוביות כדי להבטיח את הקליטה העמוקה של מרכיבי ההצערה הפעילים למיצוי הפוטנציאל וקבלת תוצאות מרחיקות לכת במראה העור.

Magnesium Sulfate, Silica, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Caprylic/Capric Triglyceride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond), Kaolin, Beeswax, Polysorbate-80, Polysorbate 20, Polymethylsilsesquioxane, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Lonicera Caprifolium Extract, Lonicera Japonica Extract,Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil , Tocopheryl Acetate, Fragrance,

קחי כמות קטנה של המסכה הטרמית באמצעות האצבעות וכסי באופן שווה את עור הפנים והצוואר. הימנעי מאזור העיניים. אל תשטפי! המשיכי באופן מיידי למריחת מסיכת ההרמה, השלב השלישי של מערכת הפעולה המשולשת.

מומלץ לשימוש פעמיים בשבוע במהלך החודשיים הראשונים ובהמשך אחת לשבוע. לכל סוגי העור.

מסיכת הצערה נמרצת ונעילת הזנה עמוקה של בריאה מחזקת את העור

₪245 ₪274

פורמולת הזנה עוצמתית, המשקמת את העור מבפנים, ומעניקה שדרוג היקפי במראה ובמרקם העור. מסכת ההרמה האינטנסיבית חודרת לעומק הרקמות והנקבוביות, מעשירה את העור עם קומפלקס HL-PAS הייחודי של BriAA בחומרים מזינים מעולים המעוררים חיזוק דינמי של גמישות העור ושיקום יכולת המיצוק של רקמת החיבור, וכתוצאה מכך מושג אפקט כיווץ ומתיחה אינטנסיבי.

בשימוש קבוע, המסכה עשויה לייתר את הצורך בניתוחים והזרקות לצורך הרמת העור לאור השינוי בקצב הייצור והתחדשות תאי הקולגן והאלסטין בדרמיס. הריפיון והיובש המאפיינים את העור הבוגר מתחלפים בלחות, מתיחה וגמישות מחודשים, המתבטאים בעור חלק, טשטוש קמטים היפרפגמנטציה, ומראה כללי אחיד. מסכת ההרמה דינאמית והשפעתה ניכרת מן השימוש הראשון. לאורך זמן, עומק הקמטים פוחת משמעותית, כתמים מצטמצמים והעור נראה צעיר ובריא.

Water (Aqua), Kaolin, Magnesium Aluminum Silicate, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Beeswax, Glycerin, Hyaluronic Acid, Silanetriol, Methylpropanediol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Aloe Barbadensis Leaf Juice, Anthemis Nobilis (Chamomile ) Flower Ex, Salvia Sclarea (Clary) Extract, (Squalane )Olive, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Acacia Gum, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond), Lonicera Caprifolium Extract, Lonicera Japonica Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Punica Granatum Seed Oil, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Allantoin, Xanthan Gum, Salicylic Acid, Sea Salt (Maris Sal/Dead Sea Salt), Fragrance, Disodium Edta, Citric Acid,

קחי כמות קטנה של מסכת ההרמה באמצעות האצבעות וכסי באופן שווה את עור הפנים והצוואר תוך הימנעות מאזור העיניים. עסי בעדינות בתנועות מעגליות כדי להפעיל את מנגנון החימום של המסיכה המחממת. אפשרי 10-15 דקות לספיגה מלאה ולאחר מכן שטפי היטב עם מים פושרים או הסירי בעדינות באמצעות כדורי צמר גפן לחים או מגבוני ניקוי. המשיכי עם קרמים הכוח הדואלי. מומלץ לשימוש פעמיים בשבוע במהלך החודשיים הראשונים ובהמשך אחת לשבוע. מתאים לכל סוגי העור.

סרום מתיחה אינטנסיבית לתוצאות מיידיות ובולטות המוצר המהפכני של בריאה

₪398 ₪548

 

פריצת דרך טכנולוגית בשילוב עם חוכמה ומסורת עתיקות מקבלות ביטוי של מופת בסרום ההרמה של BriAA. למרבה הפלא, 4 דקות בלבד מספיקות ליזום שינוי ניכר בגמישות העור ומיצוקו וכתוצאה מכך מתקבל אפקט מתיחה ממשי שמפחית ומצמצם את הקמטים. התוצאות הדרמטיות ללא ספק ניכרות תוך דקות ספורות בלבד  מהשימוש ונותרות בולטות במשך שעות ארוכות ועד 24 שעות. סרום ההרמה של BRIAA הוא קפיצה אבולוציונית מדהימה בתחום טיפוח העור וטיפולי אנטי אייג'ינג. הסרום הייחודי שממריץ את סיבי האלסטין והקולגן של העור לחזק מחדש את אחיזתם וליצור רשת צפופה חכמה של סיבים מתיחים שמאפשרים הידוק מראה העור, מתיחה והענקת זוהר מתחדש.

Water (Aqua), Aloe Barbadensis Leaf Juice, Hamamelis Virginiana (Whitc Hazel) Extr, Acacia Senegal Gum, Hydrolyzed Rhizobian Gum, Magnesium Aluminum Silicate, Sodium Silicate, Hyaluronic Acid, Silanetriol, Methylpropanediol, Salvia Sclarea (Clary) Extract, Anthemis Nobilis (Chamomile ) Flower Ex, Citric Acid, Lonicera Caprifolium Extract, Lonicera Japonica Extract, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Sea Salt (Maris Sal/Dead Sea Salt), Salicylic Acid, Xanthan Gum,

קחי כמות קטנה של סרום ההרמה באמצעות קצות האצבעות ומרחי בעדינות שכבה דקה על האזורים שסובלים מתסמיני הזדקנות כמו סביב ומתחת לעיניים, בצידי הפה, על הלחיים, המצח והצוואר על פי הצורך. לתוצאות הטובות ביותר, יש לכסות באופן מלא את האזורים המיועדים. עם זאת, עודף סרום עשוי להותיר שכבה לבנה דקה, במקרה כזה, בקלות הסירי את השאריות עם אצבע לחה. אפשרי ספיגה מלאה. השפעת המתיחה מורגשת וחולפת מיד. תוצאות טובות ביותר יופיעו בתוך 4-15 דקות    

שלושת המסיכות המדהימות של בריאה!

₪483 ₪567

שלושת המסיכות המדהימות של בריאה במחיר מיוחד!

החבילה כוללת את שלושת המסיכות:

1. מסיכת פוליש לניקוי יסודי ועמוק – פועלת כדי להבטיח בהירות העור:
זריקת התעוררות של אנרגיה ורעננות בשילוב עם כדוריות ניקוי עמוק לטיהור עור חיוני. מסכת הפוליש פועלת במנגנון דו שלבי להבטחת ניקיון אולטימטיבי תוך התנעת תהליך התחדשות מועצם בזכות קומפלקס HL-PAS של BriAA. הפוליש מכיל חומצות הידרוקסיות המבטיחות השלת תאי עור מתים מהשכבה הקרנית החיצונית של העור, כך שתאי עור צעירים מופיעים ונוצר מראה אחיד, בריא ומלא חיים. בשלב ראשון החומרים הפעילים בפוליש חודרים לעור ומזרזים את זרימת הדם, מעוררים את תהליך ההתחדשות ותחלופת התאים בעור. בשלב השני, המרקם העשיר בכדוריות הפילינג מסלק את התאים המתים, הלכלוך, שאריות האיפור והשומן העודף מתוך הנקבוביות ומשטח העור ומעניק טיהור וחיטוי עוצמתיים, תוך החדרת לחות והזנה לעומק הרקמות. העור נותר נקי וכבר מורגשת הטבה במרקם ובגמישות העור.
נפח המוצר: 75ml

2. מסיכה טרמית משלימה לפתיחת נקבוביות והולכת הזנה:
כלי מקצועי שאין כמותו לתוצאות מעולות בשיפור מרקם העור. המסכה הטרמית מרגיעה ומשחררת את שרירי הפנים, ופותחת את הנקבוביות לחדירה עמוקה של קומפלקס HL-PAS של BriAA.

המסיכה מכינה את העור לקליטה וספיגה מיטבית ומועצמת של רכיבי הקומפלקס למיצוי הפוטנציאל שבהצערה וחידוש העור. מרקם המסיכה עדין, משיי ושונה מכל מסיכה שאי פעם מרחת, והשימוש בה מענג ונעים במיוחד.

עם מריחת מסיכת ההרמה בשלב הבא, מופעל מנגנון החימום של המסכה אשר מתחממת באופן מורגש למשך מספר שניות. הפורמולה עוטפת את הפנים ומשפיעה מיידית על הנקבוביות כדי להבטיח את הקליטה העמוקה של מרכיבי ההצערה הפעילים למיצוי הפוטנציאל וקבלת תוצאות מרחיקות לכת במראה העור.
נפח המוצר: 75ml

3. מסיכת הצערה נמרצת ונעילת הזנה עמוקה – מחזקת את העור:
פורמולת הזנה עוצמתית, המשקמת את העור מבפנים, ומעניקה שדרוג היקפי במראה ובמרקם העור. מסכת ההרמה האינטנסיבית חודרת לעומק הרקמות והנקבוביות, מעשירה את העור עם קומפלקס HL-PAS הייחודי של BriAA בחומרים מזינים מעולים המעוררים חיזוק דינמי של גמישות העור ושיקום יכולת המיצוק של רקמת החיבור, וכתוצאה מכך מושג אפקט כיווץ ומתיחה אינטנסיבי.

בשימוש קבוע, המסכה עשויה לייתר את הצורך בניתוחים והזרקות לצורך הרמת העור לאור השינוי בקצב הייצור והתחדשות תאי הקולגן והאלסטין בדרמיס. הריפיון והיובש המאפיינים את העור הבוגר מתחלפים בלחות, מתיחה וגמישות מחודשים, המתבטאים בעור חלק, טשטוש קמטים היפרפגמנטציה, ומראה כללי אחיד. מסכת ההרמה דינאמית והשפעתה ניכרת מן השימוש הראשון. לאורך זמן, עומק הקמטים פוחת משמעותית, כתמים מצטמצמים והעור נראה צעיר ובריא.
נפח המוצר: 75ml

פתרונות הצערה יומיומיים – הכוח הדואלי

₪739 ₪930

מערכת הכוח הדואלי של BriAA נועדה להגן על העור ולטפח את תכונות הנעורים תוך התחדשות והחייאת העור. המוצרים פועלים כנשק מניעתי עוצמתי נגד סימפטומים של הזדקנות ומעניקים הגנה אפקטיבית מסביב לשעון תוך טיפוח העור לעומקו. הסינתזה החזקה המופעלת על ידי הקומפלקס החדשני עליו מבוססים הקרמים העשירים, יוצרת חידוש עור מואץ ומעירה תהליך שיקום אינטנסיבי ובכך באופן עקבי מחליקה קמטים ומחזירה את הגמישות והזוהר לפנים. העור זוכה לזריקת מרץ מעוררת והופך חלק יותר, אחיד וחיוני. מערכת הכוח הדואלי היא השגרה האולטימטיבית היומית שלך, השומרת על עורך צעיר ובריא במראה ובמגע.

 

העור זוכה לזריקת מרץ מעוררת והופך חלק יותר, אחיד וחיוני. מערכת הכוח הדואלי היא השגרה האולטימטיבית היומית שלך, השומרת על עורך צעיר ובריא במראה ובמגע

1.קרם יום חזק במיוחד של בריאה – אנטי אייג'נג להגנה והחלקה-קרם היום משפיע ישירות על רקמת החיבור הפנימית בעור האחראית על מיצוקו וגמישותו, נועל את הלחות ומבטיח עור לח, ומתיח, ללא יובש וגירוי.

לפרטים נוספים לחצו כאן

2.קרם לילה אנטי אייג'ינג של בריאה לשיקום והתחדשות העור-קרם הלילה העוצמתי רותם את תהליך השיקום הטבעי של העור המתרחש בלילה, ומכביר את השפעתו עשרות מונים. כך, תהליך ההבראה של העור הופך מואץ ואינטנסיבי, ובבוקר מתגלה עור זוהר ורך כמשי.

לפרטים נוספים לחצו כאן

פתרונות הצערה יומיומיים – מערכת השלישייה רבת העוצמה

₪1080 ₪1186

מערכת השלישייה רבת העוצמה של BriAA מעניקה את האמצעים החיוניים הנדרשים לשגרת טיפוח עור אופטימלית.

המערכת מכילה את הכוח הדואלי, קרמי יום ולילה עשירים להבטחת הזנה עמוקה והתחדשות של העור 24/7 ואת הסרום למתיחה אינטנסיבית ומיידית. הפעילות המתואמת והמשלימה של קרמי היום והלילה מספקת החייאה נרחבת ועמוקה והשפעה ממריצה על העור. קמטים וקמטוטים פוחתים בעקביות בעוד העור הופך חלק יותר ואחיד, גמישותו ובריאותו בולטים בזוהר נעורים מתחדש. הסרום הייחודי הוא סוד מתוק שמבטיח לך להיראות במיטבך בכל רגע של היום ותוך דקות ספורות!. הסרום מספק אפקט מתיחה מיידי והרמה עוצמתית של עור פנים ובכך מאפשר לך להרגיש ולהיראות רעננה, צעירה ומלאת חיים לשעות ארוכות.

 

1.קרם יום חזק במיוחד של בריאה – אנטי אייג'נג להגנה והחלקה-קרם היום משפיע ישירות על רקמת החיבור הפנימית בעור האחראית על מיצוקו וגמישותו, נועל את הלחות ומבטיח עור לח, ומתיח, ללא יובש וגירוי.

לפרטים נוספים לחצו כאן

2.קרם לילה אנטי אייג'ינג של בריאה לשיקום והתחדשות העור-קרם הלילה העוצמתי רותם את תהליך השיקום הטבעי של העור המתרחש בלילה, ומכביר את השפעתו עשרות מונים. כך, תהליך ההבראה של העור הופך מואץ ואינטנסיבי, ובבוקר מתגלה עור זוהר ורך כמשי.

לפרטים נוספים לחצו כאן

3.סרום מתיחה אינטנסיבית לתוצאות מיידיות ובולטות המוצר המהפכני של בריאה-פריצת דרך טכנולוגית בשילוב עם חוכמה ומסורת עתיקות מקבלות ביטוי של מופת בסרום ההרמה של BRIAA. למרבה הפלא, 4 דקות בלבד מספיקות ליזום שינוי ניכר בגמישות העור ומיצוקו וכתוצאה מכך מתקבל אפקט מתיחה ממשי שמפחית ומצמצם את הקמטים.

לפרטים נוספים לחצו כאן

פתרונות הצערה אינטנסיביים – מערכת הכתר

₪1250 ₪1620

מערכת הכתר של BriAA מציעה מערך נרחב של מוצרים יסודיים, החיוניים לטיפול התחדשות יומיומי אינטנסיבי הכולל אפקט מניעתי המעכב ומגן על העור מפני סממני ההזדקנות.

הטיפול המפנק מכיל 6 מוצרים; ג'ל לניקוי ראשוני, 3 מסכות לחידוש, שיקום והצערה עמוקה, ואת הכוח הדואלי- קרמי יום ולילה עשירים בחומרים פעילים להשפעה מיטבית סביב השעון. המערכת פותחה כדי להחיות את העור מחדש כצעיר ובריא על ידי הנעת התחדשות עור אמיתית ושיקום רקמות. הטיפול מטהר ומגן על העור, מאיץ את בנייתו תוך צמצום השפעת גורמי ההזדקנות על העור, ובכך מבטיח זוהר נעורים ומראה צעיר לשנים רבות.

1.ג'ל סבון לניקוי יום יומי שוטף של בריאהפועל כנקודת ההתחלה הבסיסית של שגרת טיפוח והתחדשות העור הבריאה שלך. הג'ל מיועד לסילוק לכלוך ושאריות איפור, הוא מרכך ומזין את העור ושומר על רעננות תוך מניעת אובדן לחות.

לפרטים נוספים לחצו כאן

2.מסיכת פוליש לניקוי יסודי ועמוק של בריאה פועלת כדי להבטיח בהירות העורזריקת התעוררות של אנרגיה ורעננות בשילוב עם כדוריות ניקוי עמוק לטיהור עור חיוני. מסכת הפוליש פועלת במנגנון דו שלבי להבטחת ניקיון אולטימטיבי תוך התנעת תהליך התחדשות מועצם בזכות קומפלקס HL-PAS של BriAA.

לפרטים נוספים לחצו כאן

3.מסיכה טרמית משלימה לפתיחת נקבוביות והולכת הזנה של בריאה-כלי מקצועי שאין כמותו לתוצאות מעולות בשיפור מרקם העור. המסכה הטרמית מרגיעה ומשחררת את שרירי הפנים.

לפרטים נוספים לחצו כאן

4.מסיכת הצערה נמרצת ונעילת הזנה עמוקה של בריאה מחזקת את העור-פורמולת הזנה עוצמתית, המשקמת את העור מבפנים, ומעניקה שדרוג היקפי במראה ובמרקם העור.

לפרטים נוספים לחצו כאן

5.קרם יום חזק במיוחד של בריאה – אנטי אייג'נג להגנה והחלקה-קרם היום משפיע ישירות על רקמת החיבור הפנימית בעור האחראית על מיצוקו וגמישותו, נועל את הלחות ומבטיח עור לח, ומתיח, ללא יובש וגירוי.

לפרטים נוספים לחצו כאן

6.קרם לילה אנטי אייג'ינג של בריאה לשיקום והתחדשות העורקרם הלילה העוצמתי רותם את תהליך השיקום הטבעי של העור המתרחש בלילה, ומכביר את השפעתו עשרות מונים. כך, תהליך ההבראה של העור הופך מואץ ואינטנסיבי, ובבוקר מתגלה עור זוהר ורך כמשי.

לפרטים נוספים לחצו כאן

פתרונות הצערה אינטנסיביים – המערכת המלכותית

₪1990 ₪2555

המערכת המלכותית של BriAA מציעה אפקט התחדשות עמוק ונרחב לעורך. טיפול יוצא דופן זה נועד להביא לשינוי דרמטי באופן בו מתייחסת תעשיית הטיפוח לתופעת הזדקנות העור ובכך לשנות את הגישה מבסיסה. השיטה של BriAA מרכזת את החומרים הפעילים העוצמתיים בטבע ומפעילה סינרגיה מהפכנית לשיקום העור מבפנים. רכיבי הפורמולה הייחודית חודרים לפנים הדרמיס ומאיצים את הבראת הרקמות. התוצאה היא החלקת קמטים עקבית וניכרת לעין, תוך הגברת גמישות העור ואחידות מראה עור הפנים.

המערכת כוללת 8 מוצרים; ג'ל לניקוי, מסכות שיקום והצערה עוצמתית ב-3 שלבים, סט של קרמי יום ולילה לשגרה אפקטיבית, סרום ייעודי מרוכז לעור סביב העיניים, ואת סרום המתיחה האינטנסיבית להרמה מיידית ואפקטיבית של עור הפנים. המערכת גורמת לשינויים פנטסטיים במראה העור ובמרקם, על ידי הנעה והאצת מנגנוני ההתחדשות ושיקום עמוק. בתוך שבועות, העור קם לתחייה, זוהר הנעורים ניכר בו כאשר קמטים מופחתים ומוחלקים בעקביות.

1.ג'ל סבון לניקוי יום יומי שוטף של בריאהפועל כנקודת ההתחלה הבסיסית של שגרת טיפוח והתחדשות העור הבריאה שלך. הג'ל מיועד לסילוק לכלוך ושאריות איפור, הוא מרכך ומזין את העור ושומר על רעננות תוך מניעת אובדן לחות.

לפרטים נוספים לחצו כאן

2. סרום עיניים להבהרה ושיקום של בריאה הוא סרום עדין לעור סביב העיניים– סרום העיניים נועד לתת מענה מדויק ויעיל לעור סביב העיניים, למנוע ולצמצם את החספוס, היובש וההיפרפגמנטציה באזור זה.

לפרטים נוספים לחצו כאן

3.מסיכת פוליש לניקוי יסודי ועמוק של בריאה פועלת כדי להבטיח בהירות העורזריקת התעוררות של אנרגיה ורעננות בשילוב עם כדוריות ניקוי עמוק לטיהור עור חיוני. מסכת הפוליש פועלת במנגנון דו שלבי להבטחת ניקיון אולטימטיבי תוך התנעת תהליך התחדשות מועצם בזכות קומפלקס HL-PAS של BriAA.

לפרטים נוספים לחצו כאן

4.מסיכה טרמית משלימה לפתיחת נקבוביות והולכת הזנה של בריאה-כלי מקצועי שאין כמותו לתוצאות מעולות בשיפור מרקם העור. המסכה הטרמית מרגיעה ומשחררת את שרירי הפנים.

לפרטים נוספים לחצו כאן

5.מסיכת הצערה נמרצת ונעילת הזנה עמוקה של בריאה מחזקת את העור-פורמולת הזנה עוצמתית, המשקמת את העור מבפנים, ומעניקה שדרוג היקפי במראה ובמרקם העור.

לפרטים נוספים לחצו כאן

6.קרם יום חזק במיוחד של בריאה – אנטי אייג'נג להגנה והחלקה-קרם היום משפיע ישירות על רקמת החיבור הפנימית בעור האחראית על מיצוקו וגמישותו, נועל את הלחות ומבטיח עור לח, ומתיח, ללא יובש וגירוי.

לפרטים נוספים לחצו כאן

7.קרם לילה אנטי אייג'ינג של בריאה לשיקום והתחדשות העורקרם הלילה העוצמתי רותם את תהליך השיקום הטבעי של העור המתרחש בלילה, ומכביר את השפעתו עשרות מונים. כך, תהליך ההבראה של העור הופך מואץ ואינטנסיבי, ובבוקר מתגלה עור זוהר ורך כמשי.

לפרטים נוספים לחצו כאן

8.סרום מתיחה אינטנסיבית לתוצאות מיידיות ובולטות המוצר המהפכני של בריאהפריצת דרך טכנולוגית בשילוב עם חוכמה ומסורת עתיקות מקבלות ביטוי של מופת בסרום ההרמה של BRIAA. למרבה הפלא, 4 דקות בלבד מספיקות ליזום שינוי ניכר בגמישות העור ומיצוקו וכתוצאה מכך מתקבל אפקט מתיחה ממשי שמפחית ומצמצם את הקמטים.

לפרטים נוספים לחצו כאן

סגירת תפריט
briaa-inspiring-life
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן