);

הרזיה נכונה איך עושים את זה?

כולנו נחשפים לתמונות של לפני ואחרי, משתגעים ושואלים איך זה יכול להיות למה אצלי זה לא עובד? מציעים לנו הצעות כמו הכן את גופך לקיץ במכון או דיאטות קסמים ופוף אנחנו רזים. הדבר היחידי שבאמת יקבע אם נרד במשקל זה הנתון הפשוט הבא :התזונה שלנו והנוסחה היא :כמה קלוריות אנחנו מכניסים ביום לעומת כמה קלוריות אנחנו מוציאים. אם נוציא יותר נרזה ככה זה עובד. לא אמרנו שזה קל כן… אבל זאת הדרך ל- הרזיה נכונה

ההמלצה הראשונה שלנו היא לקבוע אצל תזונאי\ת שיקבעו לכם תפריט אשר מותאם לכם אישית ומבוסס על כל הנתונים שלכם! כמו: משקל, גובה,מין וכו'. כל אדם הוא שונה ולכן לא כל דיאטה תתאים לכם , הם יוכלו לעזור לכם לבנות תפריט שיאפשר להנות מהדברים שאתם רוצים וגם להבין במה צריך לקצץ וזאת הדרך לביצוע הרזיה נכונה. אתם אלו שבסוף תצטרכו לבצע ולפקח על זה והשאלה היא עד כמה אתם רוצים זאת?

לפני הפגישה שתקבעו הכנו לכם רשימת טיפים קצרה שתוכל אולי לעזור לכם:

  • תשתדלו ללמוד לאכול בבוקר כמו שצריך, כל הלילה הגוף נח אך הוא צריך אנרגיה להמשך היום. מה שקורה להרבה אנשים זה שהם מדלגים על ארוחת הבוקר מגיעים למשרד שותים קפה ועד ארוחת צהריים כבר אכלו כמה חטיפים לדחות את הרעב.

  • נסו להימנע כמה שיותר ממשקאות קלים ואפילו ממיצי פירות מפוצצים סוכר, הם בין התורמים העיקרים להשמנה, אין על כוס מים מרעננת. בנוסף מומלץ חצי שעה לפני ארוחה לשתות כוס מים או תה ירוק כדי לעזור לשריפת השומנים וגם למנוע את הרגשת הצמא שלפעמיים מזכירה את תחושת הרעב.

  • צריכה שלסיביים תזונתיים מסיסים במים עוזרים להרזיה ועוזרים נגד תחושת הרעב, אחד הסיבים המוכרים ביותר הוא צמח הקונג'אק, אפשר לצרוך אותם כתוספי מזון אשר מגיעים כקפסולות. הסיב מתרחב בקיבה ועוזר למנוע תחושת רעב. את הסיב ניתן למצוא בהמון תוספי תזונה, תוכלו למצוא אותו במספר מוצרים בשוק כמו: הסיב היפני, שובע , diet4u של חברת רוטס.

  • תישנו כמו שצריך הגוף צריך את זה, שינה לא טובה יכולה להוביל להשמנה, תיצרו לכם הרגלי שינה קבועים של שעות קבועות ואפילו מומלץ להתנתק מהטלפון כשנכנסים למיטה ולהנות משינה טבעית ורגועה נטולת לחצים.

  • תתחילו להישקל, כן זה מפחיד המספרים שחורצים גורלות ולרוב מבאסים אותנו הם בסה"כ אמצעי מעקב אחר ההתקדמות שלנו ויותר מכך יכול לתת לנו זריקת מוטיבציה ענקית להתמיד בכל דיאטה שנבחר.

  • פעילות גופנית, ההמלצות מדברות על בין 30 ל 90 דקות ביום שאנחנו צריכים לעשות פעילות ספורטיבית, נכון לא תמיד יש זמן למכון או כוח ללכת ויש אינספור תירוצים שצצים אבל באו נתחיל גם בקטן כמו לבחור במדרגות במקום המעלית.

אלו היו כמה טיפים להרזיה, חשוב שלא תוותרו לעצמכם זה תהליך שבסוף הופך להרגל, וכשאנחנו רגילים למשהו הוא הרבה יותר קל ! שיהיה בהצלחה אנחנו מאמינים בכם 🙂

סגירת תפריט
briaa-inspiring-life
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן