);

העור סביב העיניים שלנו

אומרים שהעיניים הן ראי לנפש. לרוע המזל, אזור העיניים חושף לעתים קרובות גם את הצדדים הבעייתיים של נפשנו: חוסר שינה, דאגות וכמובן סימני הזדקנות.

העור סביב העיניים, הוא עור דק ועדין מאוד ולכן נוטה מאוד לקמטוטים ומושפע מאוד מהגיל. ככל שאנו מתבגרים העור סביב העיניים מאבד את שכבת השומן הטבעית והופך דק יותר ויותר. פעולת המצמוץ של העיניים (שאנו מבצעים עשרות אלפי פעמים ביממה) מזרז מאוד את ההזדקנות של העור.

התכשירים הקוסמטיים ובמיוחד קרם העיניים הקוסמטי נועד על מנת למנוע את תופעת הקמטוטים סביב העיניים ובעצם לספק לעור את השומן שחסר לו על ידי לחות. תכשירים ייעודיים אמורים לטפל גם בבעיות של "שקיות" מתחת לעיניים ובעיגולים הכהים.

איך נדע איזה קרם עיניים מתאים לנו ספציפית? האם כדאי לבחור קרם לפי החברה העדיפה עלי בשאר המוצרים? האם כדאי בכלל לרכוש קרם כזה? האם הוא עוזר?

הערכה ראשונית – כדאי לרכוש קרם עיניים לפחות לעיניין החשוב של הלחות שחסרה לעור, על כך אין כמעט ספק. לגבי העיגולים השחורים או השקיות לעיתים נדרש קרם או סרום יותר עמוק המכיל חומרים פעילים ייעודיים לטיפול בפיגמנטציה על מנת לחוש בהבדלים משמעותיים. אך בכל מקרה, קרם טוב המעניק לחות, ימנע התדרדרות והרס רקמות מהיר.

טיפוח הוא עניין אינדיבידואלי מאד, ולא נשכח גם את נושא הגנטיקה… אבל אין ספק שיש בצידו הנאה גדולה ופרגון לעצמנו ליופיינו. קרם עיניים לפני השינה מותיר תחושה מאד נעימה ורכה התורמת להתחדשות העור העדין והחשוב שיש בו כדי להשפיע על מראה הפנים הכולל שלנו.

סגירת תפריט
briaa-inspiring-life
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן