);

איך מתחילים דיאטה- שתסתיים בהצלחה?

 

זה כלל ידוע שהדרך עצמה חשובה אפילו יותר מהמטרה. אבל מה לגבי ההתחלה? התכנון המוקדם עוד לפני שיצאנו לדרך?

הרבה פעמים אנשים נוטים להפחית מחשיבות ההכנה המוקדמת ויוצאים לדרך כשהם אינם חזקים מספיק לעמוד בפני האתגרים שיגיעו. זהו מתכון בטוח לכישלון, ואחת הסיבות לאפקט היו-יו המכעיס, שנקשר בדיאטות שנכשלות שוב שוב.

דמיינו רץ מרתון, שיוצא לדרך מבלי שהכי את גופו למעמסה הגופנית הנדרשת? האם סיכוייו להגיע לקו הסיום גבוהים? האם סיכוייו ליהנות מהדרך קיימים כלל? סביר יותר להניח שאותו אדם ייפצע, יסבול ואף לא יגיע לקו הסיום שחשק בו.

הכנה מוקדמת היא סוד ההצלחה. זוהי צידה לדרך שמאפשרת למעשה צליחת אתגרים תו"כ תנועה, משום שהגוף והראש מסוגלים להתמודד טוב יותר עם הקשיים בזמן אמת.

לא מתחילים דיאטה לפני שעושים עבודה אמיתית של מיפוי הסיבות, הרצונות, הכוונות והיעדים. אין מנוס מלפנות זמן משמעותי למחשבה ולקבלת החלטות. זוהי דרך מצויינת לסמל למוח שלנו, שאנחנו רציניים.

אז איך עושים הכנה מוקדמת נכונה שתגביר את הסיכויים להצלחה בעשרות מונים?

הירשמו לקבלת המדריך השלם להתחלה חזקה ואנו נשלח אליכם במייל הדרכה קצרה במתנה שתעלה את סיכויי ההצלחה של תהלי שינוי הרגלים שלכם בעשרות מונים!

המדריך השלם להתחלה חזקה

התחילו עם מחברת ריקה.

כתבו את היעד שלכם בעמוד הראשון.

בעמוד הבא כיתבו בגדול את המילה למה

עכשיו עיצמו עיניים וחישבו מה הדבר הכי מרגש שיקרה לכם כשתגיעו ליעד? מהו אותו תמריץ רגשי שמניע אתכם לפעול? שבכלל גורם לכם להתחיל תהליך כל כך תובעני כמו הורדה במשקל ושינוי אורח חיים?

עכשיו פקחו עיניים וכיתבו בפירוט ככל שתוכלו מי הן הדמויות הההצלחה שלכם תיטיב איתן? זה יכול להיות גם אתם עצמכם, אבל המניע חייב להיות משמעותי וחזק מאד.

המשיכו וכתיבו איך תרגישו כאשר היעד יושג. דמיינו לעומק ומפורט ככל בתצליחו, מה את םמרגישים, עושים ואיך אתם חוגגים את השגת היעד. מה קורה ביום רגיל לאחר שהיעד הושג איך אתם מרגישים ונראים איך הסביבה שלכם מגיבה לכך.

בעמוד הבא כיתבו את הדברים שמלחיצים ומםחידים אתכם בדרככם ליעד. מהם החששות שלכם שימנעו מיכם להצליח. התמקדו בדברים שאם אחראיים להם.

כעת קראו את הפחדים. בוודאי שמתם לב שרובן שליליים – אלו החששות שלכם מכל מה שלא תצליחו.

כעת אתם הופכים כל משפט שלילי לחיובי. אתם יכולים להתשמש בשפה של הווה- אני מצליח…. או אני בדרך להצליח, אני מתאמץ ומתקדם להצלחה ב…

 

 

 

סגירת תפריט
briaa-inspiring-life
×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן